DesiPira Panel 96x30x5cm

DesiPira Panel

DesiPira Panel 96x30x5cm

DesiPira Panel 96x30x5cm

DesiPira Panel ( 96x30x5cm ) , çoğunlukla radyo odaları ve kayıt stüdyolarında, ev ve ofislerde oluşan düzensiz ses dalgaalrının düzenlenmesi için kullanılır. 96×30 santimetre ebatların üretimi yapılan DesiPira Panel ürünlerinin akustik ses kesim özellikleri maksimum seviyelere varabilmektedir.

DesiPira Panel

DesiPira Panel

DesiPira Paneller ( 96x30x5cm ) 26FR oldukları için yanmazlık değerlerinden ötürü alev almaz olarak bilinmektedirler. DesiPira Panellerin ( 96x30x5cm ) uygulanma sırasında sarf edilen işçilik, simetrik ve de lokal uygulama veyahut tamamıyla kaplama şeklinde uygulanmaktadır.

Ses yalıtımında gözle görünür sonuçlar alabilmek için ses yalıtım ürünlerinin uygun ve de kaliteli seçilmesi tavsiyemizdir. Doğru Gürültü izolasyon ürünlerinin kullanılması sonucu hedeflenen maksimum ses yalıtım uygulaması elde edlimiş olur.

Gürültü izolasyon uygulamasında sesin en aza düşürülmesinin, ses izolasyon uygulamasının bilindik markalar ve profesyonel şirketlerin tecrübeli çalışanlarınca yapılması önem taşır. Kaliteli bir ses yalıtımı için, gürültü izolasyon uygulamalarında kullanılmak üzere üretilen gürültü izolasyon malzemelerinden en kaliteli ve de izolasyon uygulaması yapılan mekana en uygun olan gürültü izolasyon malzemelerinin kullanılması gereklidir. Ses yalıtımının lüks bir tercih olarak bilinmesi doğru değildir. Bunun nedeni gürültünün canlılar üzerindeki fizyolojik ve de psikolojik olarak ciddi sağlık sorunlarına yol açtığının artık bilimsel olarak da tanınmış olmasıdır.  Hele ki günümüz dünyasının şehir yaşantısında, çevreye yayılan gürültülerin önüne geçmek yaşamın sağlıklı akışının bir gerekliliğidir.

Desibel Akustik olarak yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra, sertifikalı ve A kalite gürültü izolasyon malzemeleri ile hizmetinizdedir. Ses yalıtımı hizmetlerimizden faydalanmak ya da DesiPira Paneller ( 96x30x5cm )  başta olmak üzere, diğer tüm gürültü izolasyon malzemelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen bizimle iletişim kurmaktan

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir